Szczegóły inwestycji w placówce
Technikum przy ul. Edwarda w Łodzi, powszechnie nazywane „Poligrafikiem”, zostanie poddane gruntownej modernizacji energetycznej. Celem inwestycji jest poprawa efektywności cieplnej obiektu oraz unowocześnienie jego infrastruktury.
Zakres zaplanowanych prac
Zgodnie z planem, budynek przejdzie termomodernizację, która obejmie docieplenie ścian oraz wymianę stolarki okiennej i drzwiowej. Prace przewidują również modernizację instalacji centralnego ogrzewania oraz wykonanie izolacji przeciwwilgociowej. Istotnym elementem inwestycji będzie także montaż instalacji fotowoltaicznej. Działania te stanowią kontynuację modernizacji szkoły, w której niedawno zakończono wymianę oświetlenia wewnętrznego na energooszczędne.
Źródło: Urzad Miasta Lodzi

Dodaj komentarz