Kraków planuje budowę tunelu pieszo-rowerowego pod ulicą Ofiar Dąbia

Przygotowania do inwestycji w Dzielnicy II

Urząd Miasta Krakowa rozpoczął prace nad dokumentacją projektową, której celem jest budowa tunelu pieszo-rowerowego pod ul. Ofiar Dąbia. Przedsięwzięcie ma na celu poprawę bezpieczeństwa użytkowników dróg oraz lepsze skomunikowanie obszaru Bulwarów Wiślanych w Dzielnicy II Grzegórzki.

Szczegóły projektu i konsultacje

Aktualnie opracowywana jest dokumentacja architektoniczno-budowlana dla zadania pod nazwą „Opracowanie dokumentacji projektowej dla budowy tunelowego przejazdu dla rowerów pod ul. Ofiar Dąbia”. Miasto zaprasza mieszkańców do zgłaszania uwag dotyczących przygotowywanego projektu. Wszelkie sugestie można przesyłać drogą elektroniczną na adres: dialog@zdmk.krakow.pl. Termin nadsyłania opinii upływa 17 czerwca 2026 r.

Źródło: Zarzad Drog Miasta Krakowa

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *