Informacje o podziękowaniach
Do Komisariatu Policji VII w Katowicach wpłynęły oficjalne podziękowania dla tamtejszych funkcjonariuszy. Pan Michał, będący stroną w prowadzonych sprawach, skierował wyrazy uznania za postawę oraz profesjonalizm katowickich mundurowych.
Szczegóły korespondencji
W treści listu skierowanego do Komendanta komisariatu, autor podziękował za działania podjęte w ramach postępowań przygotowawczych o sygnaturach RSD. Mieszkaniec w sposób szczególny wyróżnił policjantów, z którymi miał bezpośredni kontakt w trakcie prowadzonych czynności.
Źródło: KMP Katowice

Dodaj komentarz