Sokólscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę ciągnika

Interwencja sokólskiej policji

Dbanie o bezpieczeństwo na drogach pozostaje priorytetem dla służb mundurowych. Mimo regularnych działań edukacyjnych oraz informacji o konsekwencjach lekkomyślnych zachowań, wciąż odnotowywane są przypadki prowadzenia pojazdów po spożyciu alkoholu.

Szczegóły zdarzenia

Podczas pełnienia obowiązków służbowych funkcjonariusz sokólskiej drogówki zatrzymał do kontroli ciągnik rolniczy. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości kierowcy wykazało ponad dwa promile alkoholu. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości sprawcy grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja Podlaska

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *