Informacje o zdarzeniu
Policjanci z białostockiej drogówki przeprowadzili kontrolę kierującego Toyotą, który poruszał się z nadmierną prędkością po drodze krajowej nr 8. 31-letni mężczyzna jechał 143 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 90 km/h.
Konsekwencje naruszenia przepisów
Do zdarzenia doszło na obwodnicy Suchowoli. Urządzenie pomiarowe zarejestrowało przekroczenie prędkości o 53 km/h. Wobec kierującego wyciągnięto przewidziane prawem konsekwencje: mężczyzna stracił prawo jazdy, nałożono na niego mandat oraz przypisano punkty karne. Funkcjonariusze przypominają, że regularnie prowadzą działania mające na celu eliminowanie z ruchu drogowego osób rażąco naruszających przepisy dotyczące prędkości.
Źródło: Policja Podlaska

Dodaj komentarz